Závody v roce 2019 [archiv]


DatumNázev závodustřelnicevzdálenost
18.01.2019 | pá
19.01.2019 | so
Taktická malorážkaOlomouc (Lazecká)do 100 m
08.02.2019 | pá
09.02.2019 | so
Taktické disciplíny / Zimní cenaVTU Bzenecdo 800 m
22.02.2019 | pá
23.02.2019 | so
Přesná do 1000mStřelná u Vsetínado 1000 m
02.03.2019 | soOlomoucká odstřelovačka I. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
08.03.2019 | páF-Class 300-1000 DevičanyDevičany (Berianka)do 1000 m
08.03.2019 | pá
09.03.2019 | so
Přesná do 800mVTU Bzenecdo 800 m
09.03.2019 | soLiga 300+200+100 I. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
15.03.2019 | pá
16.03.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
16.03.2019 | soVelká cena Zlínského krajeHolešov / Dobroticedo 300 m
17.03.2019 | neDynamická súťaž 300-700 DPSVTSU Záhorie (Senica)do 700 m
22.03.2019 | pá
24.03.2019 | ne
1. kolo F-Class VsetínStřelná u Vsetínado 1000 m
23.03.2019 | soLazecká MaO - I. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
30.03.2019 | soF-Class DPSVTSU Záhorie (Senica)do 1000 m
30.03.2019 | so1. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
31.03.2019 | neTaktika / DPSVTSU Záhorie (Senica)do 1000 m
05.04.2019 | pá
06.04.2019 | so
Taktické disciplínyVTU Bzenecdo 800 m
06.04.2019 | so1. závod ligy Malá OdstřelovačkaMagnum Prahana 50 m
12.04.2019 | pá
13.04.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
13.04.2019 | soOlomoucká odstřelovačka II. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
20.04.2019 | so2. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
20.04.2019 | soLiga 300+200+100 II. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
26.04.2019 | pá
27.04.2019 | so
1. kolo Reloader CupPlacydo 500 m
04.05.2019 | soLazecká MaO - II. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
10.05.2019 | páF-Class 300-1000 DevičanyDevičany (Berianka)do 1000 m
11.05.2019 | soMájová cena odstřelovačůHolešov / Dobroticedo 300 m
11.05.2019 | so2. závod ligy Malá OdstřelovačkaMagnum Prahana 50 m
17.05.2019 | pá
18.05.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
18.05.2019 | soPoříčanský odstřelovačPoříčanydo 200 m
18.05.2019 | soUPU Polohovka - I. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
19.05.2019 | neDynamická súťaž 300-700 DPSVTSU Záhorie (Senica)do 700 m
25.05.2019 | soLiga 300+200+100 III. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
01.06.2019 | soOlomoucká odstřelovačka III. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
08.06.2019 | so3. závod ligy Malá OdstřelovačkaMagnum Prahana 50 m
08.06.2019 | soVelká cena MoravyHolešov / Dobroticedo 300 m
14.06.2019 | pá
15.06.2019 | so
2. kolo Reloader CupPlacydo 500 m
15.06.2019 | soF-Class DPSVTSU Záhorie (Senica)do 1000 m
16.06.2019 | neTaktika / DPSVTSU Záhorie (Senica)do 1000 m
21.06.2019 | páF-Class 300-1000 DevičanyDevičany (Berianka)do 1000 m
21.06.2019 | pá
22.06.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
22.06.2019 | soUPU Polohovka - II. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
22.06.2019 | so3. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
23.06.2019 | neDynamická súťaž 300-700 DPSVTSU Záhorie (Senica)do 700 m
28.06.2019 | pá
29.06.2019 | so
Přesná do 1000mStřelná u Vsetínado 1000 m
29.06.2019 | soLazecká MaO - III. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
20.07.2019 | soUPU Polohovka - III. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
20.07.2019 | so4. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
27.07.2019 | soHardTask Sniper CupOleškodo 800 m
02.08.2019 | pá
03.08.2019 | so
Přesná do 800mVTU Bzenecdo 800 m
17.08.2019 | soLetní cena odstřelovačůHolešov / Dobroticedo 300 m
17.08.2019 | soUPU Polohovka - IV. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
23.08.2019 | pá
25.08.2019 | ne
2. kolo F-Class VsetínStřelná u Vsetínado 1000 m
31.08.2019 | soLazecká MaO - IV. koloOlomouc (Lazecká)do 100 m
06.09.2019 | pá
07.09.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
07.09.2019 | soOlomoucká odstřelovačka IV. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
08.09.2019 | neDynamická súťaž 300-700 DPSVTSU Záhorie (Senica)do 700 m
14.09.2019 | soUPU Polohovka - FináleOlomouc (Lazecká)do 100 m
14.09.2019 | so5. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
20.09.2019 | pá
21.09.2019 | so
3. kolo Reloader CupPlacydo 500 m
27.09.2019 | páF-Class 300-1000 DevičanyDevičany (Berianka)do 1000 m
28.09.2019 | soLiga 300+200+100 IV. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
28.09.2019 | so4. závod ligy Malá OdstřelovačkaSSK V Chaloupkáchna 50 m
04.10.2019 | pá
06.10.2019 | ne
3. kolo F-Class VsetínStřelná u Vsetínado 1000 m
05.10.2019 | soPodzimní cena odstřelovačůHolešov / Dobroticedo 300 m
10.10.2019 | čt
12.10.2019 | so
Štít - trojdňová taktická súťažVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
12.10.2019 | so6. kolo Czech Sniper CupLudvíkovicedo 375 m
12.10.2019 | soLiga 300+200+100 FináleOlomouc (Lazecká)do 300 m
19.10.2019 | soOlomoucká odstřelovačka V. koloOlomouc (Lazecká)do 300 m
25.10.2019 | páF-Class 300-1000 DevičanyDevičany (Berianka)do 1000 m
25.10.2019 | pá
26.10.2019 | so
Taktické disciplínyVTU Bzenecdo 800 m
25.10.2019 | pá
26.10.2019 | so
4. kolo Reloader CupPlacydo 500 m
26.10.2019 | soLazecká MaO - FináleOlomouc (Lazecká)do 100 m
02.11.2019 | soOlomoucká odstřelovačka FináleOlomouc (Lazecká)do 300 m
08.11.2019 | pá
09.11.2019 | so
Long Range SenicaVTSU Záhorie (Senica)do 1400 m
15.11.2019 | pá
16.11.2019 | so
Přesná do 800mVTU Bzenecdo 800 m
06.12.2019 | pá
07.12.2019 | so
Přesná do 1000mStřelná u Vsetínado 1000 m

Komentáře jsou uzavřeny.